logo brødrene hofstad 2

Brødrene Hofstad er en fullservice snekkerbedrift
med lang erfaring i faget!

totalentreprise

Totalentrepriser og delentrepriser

Vi har gode avtaler med både lokale og nasjonale leverandører og merkevarer, og kan sammen vi deg den beste prisen på ditt prosjekt!

paabygg

Tilbygg og rehabilitering

Vi utfører store og små oppdrag på eksisterende bygg. Vi kan også bistå i planleggingsfasen for å få et mest mulig kostnadseffektivt byggeprosjekt.

service

Service og vedlikehold næringsbygg

Vi har flere store og små serviceoppdrag i Stjørdalsområdet. Vi utfører alle slags reparasjoner og servicer på store og små bygg.

totalen

Prosjektering og bygging av eneboliger

Hos oss kan du enten komme med dine egne tegninger eller la oss tegne huset for deg.

Kontakt oss

Fornavn (obligatorisk)

Etternavn (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Melding

Ansatte

Bjørn Ove HofstadDaglig Leder
bjorn-ove@brodrenehofstad.no
+47 95079835
Kai Robert HofstadProsjektleder
kai-robert@brodrenehofstad.no
+47 91556962
Silje-Mari Hegge AasanKontor/administrasjon
Svein Rune GressethTømrer
svein.rune@brodrenehofstad.no
+47 93646208
Georg OpemTømrer
georg@brodrenehofstad.no
+47 98832725
Thomas EidemTømrer
thomas@brodrenehofstad.no
+47 92891698
Anders FribergTømrer
anders@brodrenehofstad.no
+47 41226932
Thor Erik GranmoTømrer
thor.erik@brodrenehofstad.no
+47 93224252
John Anders WelveTømrer
john.anders@brodrenehofstad.no
+47 93834223

Hans Even DallandTømrer
hans.even@brodrenehofstad.no
+47 93440377

Nils Andre NilsenTømrer
nils.andre@brodrenehofstad.no
+47 46979191
Morten OpemTømrer
morten@brodrenehofstad.no
+47 46792490
Tommy SætnanTømrer
tommy@brodrenehofstad.no
+47 93463836

Aleksander EidTømrer
aleksander@brodrenehofstad.no
+47 95001783
Markus Balstad HusbyTømrer
markus@brodrenehfostad.no
+47 94380651
Odd Annar AasanTømrer
odd.annar@brodrenehofstad.no
+47 97403173
Mats HammerhaugLærlig
mats@brodrenehofstad.no
+47 908 11 855
Vegard HognesTømrer
vegard@brodrenehofstad.no
+47 40107389
Kristian StørsethLærling
+47 977 78 710
Jørgen Berg FornesSkoleelev
+47 454 12 541